Darmowa dostawa od 250,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wymiany, Reklamacje, Odstąpienie od umowy

Wymiana towaru

1. W przypadku zamiaru dokonania wymiany towaru na inny rozmiar (bez zamiaru odstąpienia od umowy), niespowodowany niezgodnością towaru z umową prosimy o wcześniejszy kontakt ze sprzedającym drogą mailową na adres sklep@neidio.pl podając w tytule WYMIANA a w treści wiadomości: imię i nazwisko, nick z allegro, nazwę zwracanego przedmiotu oraz wskazanie towaru na który ma nastąpić wymiana.

2. Towar podlegający wymianie (bez zamiaru odstąpienia od umowy), niespowodowany niezgodnością towaru z umową prosimy o odesłanie na adres firmy wraz z dokumentem zakupu - paragonem i/lub fakturą VAT i wpłacenie na konto firmy neidio_pl kwoty 11 zł w celu odesłania zamienionego produktu: nr konta mBank 97 1140 2004 0000 3402 7552 1101 

4. Wymiana towaru następuje w momencie otrzymania fizycznie przez nas zwracanej paczki. 

5. Odesłanie towaru niekompletnego (w tym bez metek), uszkodzonego, zabrudzonego lub noszącego ślady użytkowania w sposób rażący normalne dokonanie oględzin w granicach zwykłego zarządu towaru będzie podstawą do odmowy wymiany towaru.

6. Wymiana jest rozpatrywana w ciągu do 14 dni od dostarczenia paczki przez Kupującego. 

7. Istnieje możliwość wymiany towaru na inny model - wszelkie różnice w wartości produktów będą wyrównywane. 

8. Koszt odesłania towaru na wymianę do Sprzedającego ponosi Kupujący. Forma dokonania zwrotu (przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska itp.) jest dowolna i jej wybór pozostawiamy w gestii Kupującego. Ponadto Kupujący jest zobowiązany do wpłaty na konto Sprzedającego 9,99 pln tytułem kosztu wysyłki wymienionego towaru z powrotem do klienta. 

9. Przelew na konto to jedyna możliwa forma zapłaty za transport przy wymianie towaru. 

10. Koszty przesyłki w obie strony pokrywa kupujący. 

11. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem na koszt sklepu. 

12. Niezastosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą do nieuwzględnienia wymiany.

 

Adresat: neidio_pl ul. Ożarowska 83 budynek B lok.5, 05-850 Duchnice

 – Ja/My(*) niniejszym wnioskuję o wymianę towaru zakupionego dnia..... 

1. ( nazwa towaru, rozmiar)............................................................................ NA PRODUKT/Y 

2. ( nazwa towaru, rozmiar)............................................................................ 

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) 

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów) 

– Adres konsumenta(-ów) 

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

 – Data 

WAŻNE: Wymieniany towar prosimy odesłać wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT), w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki na adres: neidio.pl ul. Ożarowska 83 budynek B lok.5, 05-850 Duchnice

 Informujemy, że nie odbieramy przesyłek za pobraniem, wymiany dokonujemy najpóźniej w terminie do 14 dni od odbioru paczki zwrotnej, koszt wymiany to 11 pln płatne przelewem na konto Sprzedawcy.

 Wymiana towaru jest możliwa jedynie w przypadku spełnienia powyższych punktów regulaminu. 


 

Pobierz formularz wymiany w PDF (wymaga aktualnej wersji Adobe Reader)

 

Produkt do wymiany prosimy odesłać na poniższy adres.  Prosimy starannie zapakować produkt wraz ze wszystkimi elementami do produktu czyli opakowanie, folia i metki. Koszt odesłania produktu do wymiany pokrywa kupujący dowolną formę przesyłki (nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem). Dodatkowo należy wpłacić 11 pln na nasze konto bankowe na poczet wymiany, czyli odesłania do Państwa nowego produkt, na który miał być wymieniony. 

 

Adres do wysyłki:

Neidio.pl
ul. Ożarowska 83 Budynek B lok. 5
05-850 Duchnice

 

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Pieniądze zwracamy na podane konto bankowe Klienta.

Nie odbieramy paczek ze zwrotami towarów ze skrytek InPost.

 

Towar należy starannie zapakować, aby uchronić go przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Zwracany towar powinien być w firmowym opakowaniu producenta ze względu na swoją szczególną specyfikę powinien być w woreczkach foliowych.W przypadku braku etykiety, firmowego opakowania producenta i jego elementów dodatkowych zgodnie z nową dyrektywą unijną sklep może obciążyć klienta kosztami w/w braków.

 

 


Reklamacje

JESTEŚMY SKLEPEM DBAJĄCYM O PRAWA KONSUMENTA - ODPOWIADAMY NA REKLAMACJE DO 14 DNI

 1. Reklamację należy zgłosić drogą mailową na adres sklep@neidio.pl podając w tytule REKLAMACJA a w treści wiadomości: imię i nazwisko, nick z allegro, nazwa reklamowanego przedmiotu. Ponadto należy dostarczyć drogą pocztową przedmiot zakupu oraz wypełniony Formularz Reklamacji. Odesłać przedmiot na adres:

neidio.pl

ul. Ożarowska 83 budynek B lok.5

05-850 Duchnice

 2. Rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedającego neidio.pl nastąpi w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z reklamowanym produktem. 

3. Sprzedawca informuje Kupującego o decyzji reklamacyjnej drogą mailową na adres, z którego złożono zgłoszenie reklamacyjne, lub drogą pocztową (w zależności od wyboru Kupującego). W przypadku przychylnej decyzji firma neidio.pl albo zamieni wadliwy produkt na nowy ( w zależności od dostępności towaru), albo zwróci wartość towaru (wedle wyboru Kupującego). 

4. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem. 

5. Zwrot pieniędzy jest przeprowadzany przelewem bankowym na nr konta wskazany przez Kupującego. 

Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest przesłanie do nas czystego reklamowanego towaru wraz z dowodem zakupu (rachunek / faktura) i wypełnionym i podpisanym formularzem reklamacyjnym. Towar zabrudzony nie będzie podlegał reklamacji. Aby zareklamować towar należy przesłać go listem poleconym lub paczką pocztową (ze względów podatkowych nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem) na poniższe dane:
Neidio.pl
ul. Ożarowska 83 Budynek B lok. 5
05-850 Duchnice

wraz z dowodem zakupu i wypełnionym formularzem reklamacyjnym.

 

 

Reklamacje dotyczące przesyłki z dodatkowym ubezpieczeniem:

Podczas odbierania przesyłki należy otworzyć paczkę przy kurierze. W przypadku uszkodzeń pomocne będzie sporządzenie protokołu szkody przez kuriera. Następnie prosimy o kontakt z nami.

 

Warunki sprzedaży

Zakup towaru jest równoznaczny z akceptacją regulaminu NEIRIO.PL. Powyższe warunki sprzedaży mają zastosowanie do wszystkich transakcji zawartych na podstawie ofert naszej firmy.

 

 Odstąpienie od umowy

Jeżeli zakupiony towar chcesz zwrócić,  odeślij towar na adres:
Neidio.pl
ul. Ożarowska 83 Budynek B lok. 5
05-850 Duchnice
z dopiskiem ZWROT wraz z dowodem zakupu i wypełnionym formularzem zwrotu.
Informacje
  • Bez względu na to w jaki sposób zwracasz towar powinien on zostać zapakowany w odpowiedni sposób, uniemożliwiający uszkodzenie w trakcie transportu.
  • Zwracany towar zostanie przyjęty tylko wtedy gdy będzie odesłany z kompletną zawartością (również gratisy, upominki itp.), a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone.
  • Do zwracanego towaru proszę dołączyć wypełniony formularz zwrotu i dowód zakupu towaru.
  • Nie odbieramy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem! Zwrot odesłany w ten sposób wraca do nadawcy, ponieważ nie jesteśmy w stanie odebrać takiej paczki.
Prawo odstąpienia od umowy

1. Kupujący może odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki (zawarcia umowy), poprzez przesłanie stosownego oświadczenia na piśmie - FORMULARZA ZWROTU. 

2. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot towaru należy zgłosić drogą mailową na adres mailowy sklep@neidio.pl  lub przez konto w panelu sprzedaży lub listowną pod adresem: neidio.pl ul. Ożarowska 83 budynek B lok.5, 05-850 Duchnice pisząc w tytule maila ZWROT i podając w treści: imię i nazwisko,  nazwa zwracanego przedmiotu załączając FORMULARZ ZWROTU. 

3. Koszt odesłania zwracanego towaru do Sprzedającego ponosi Kupujący. Forma dokonania zwrotu (przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska itp.) jest dowolna i jej wybór pozostawiamy w gestii Kupującego. 

4.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Co będzie skutkowało pomniejszeniem kwoty zwrotu o stosowną część proporcjonalną do stopnia zużycia.

5. Zwrot pieniędzy następuje w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.Zwrócenie produktów z zamówienia, które objęte było darmową przesyłką, wiąże się ze zmniejszeniem wartości zwracanej kwoty o 9,99 zł (koszt dostawy poniesiony wcześniej przez sprzedającego). 

6. Należy podać Sprzedającemu numer konta bankowego oraz niezbędnych danych potrzebnych do przelewu wartości zwracanego towaru. Zwrot realizowany jest tylko przelewem bankowym na wskazane konto.

7.  Prawo zwrotu przysługuje wyłącznie konsumentom. Prawo zwrotu nie przysługuje podmiotom prawnym i osobom prowadzącym działalność gospodarczą, jeżeli produkt został kupiony na na fakturę VAT na potrzeby firmy.

FORMULARZ ZWROTU WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) 

– Adresat: neidio.pl ul. Ożarowska 83 budynek B lok.5, 05-850 Duchnice

 – Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) Proszę o zwrot kwoty.................na nr konta bankowego...........................................

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) 

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów) 

– Adres konsumenta(-ów) 

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) 

– Data (*) Niepotrzebne skreślić.

 

Masz pytania zadzwoń. Pomożemy.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 - 16:00 pod numerem telefonu: +48 724 512 717 i e-mailowo: sklep@neidio.pl

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.66 / 5.00 204 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-10
Sposób zamówienia jak i jego realizacji bardzo dobre
2023-05-21
Towar dostarczony błyskawicznie .Pierwszy raz mi się to zdarzyło!
pixel